Sveikas atvykęs į matricą!

KĄ TU ŽINAI APIE HIPNOZĘ?

Jeigu tu manai, kad hipnozė tai kažkoks vyrukas kabantis tarp dviejų kėdžių deja, bet tu nieko nežinai apie hipnozę! Aš beje buvau lygiai toks pats… Kol neatsirado galimybė praktiškai išbandyti ir pastudijuoti hipnozės principus.

Aš tau nepasakosiu apie hipnozės atsiradimo istorija ar kokios yra jos rūšys – viskas ką tu  turėtum žinoti yra:

“Beveik kievieną dieną Tu hipnotinėje būsenoje praleidi apie 95% savo laiko!

Panagrinėkimę iš arčiau!

Tikriausiai jau žinai, kad įvyktų hipnozės sensas reikalinga transo būsena!
Tai kažkas panašaus į tą būsena, kurią tu patiri tarp būdravimo ir miego. Žinau, kad šita būsena tau yra gerai pažįstama! Nesi įpratęs nuolat stebėti saves iš šalies, todėl ne kartą per dieną turėtum pagauti save, kad tavo žvilgsnis tarytum išplaukia ir nesikoncentruoja į nieką konkrečiai… Tavo fantazija šokinėja nuo vieno vaizdo prie kito ir tarp jų nėra loginio ryšio… Tavo mintys irgi plaukioja ir nebūtinai siejasi su matomais vaizdiniais…

Tu greičiausiai pareikši, kad esi vienas iš tų išskirtinių žmonių, kurių hipnozė neveikia!
Tyrimas rodo, kad šitie žmonės geriausiai pasiduoda hipnozei, bet šiandien ne apie tai. Deja, bet turiu tave nuliūdinti – esi vienas iš minios ir esi pakankamai lengvai užhipnotizuojamas.  Įrodymus rasi šiame video:

Patikrinkime tave iš kito galo…
Vakar tikriausiai, kaip ir užvakar atsikėlei įprastu laiku, išgėrei kavą ar kitą mėgstamą gėrimą, suvalgei pusryčius ir… Ir įprastu maršrutu pasiekei savo darbo vietą? Čia turiu tau vieną klausimą:

Ką Tu atsimeni iš tos dienos?

Jeigu tą dieną viskas buvo “kaip įprasta” tu greičiausiai nepameni nieko konkretaus… Pasakodamas apie vakar dieną tu tiesiog pasakosi apie, bet kokią įprastinę savo dieną! Kuo toliau bus ta diena apie kurią aš tave klausiu, tuo sunkiau tau bus prisiminti konkrečias detales joje. Šioje vietoje peršasi natūrali išvada: Tam, kad pasiektum transinę būseną reikalingas ritmas! Tikriausiai esi mates hipnozės sensą, kuriame hipnotizuotojas mojuoja ritmingai kišeniniu laikrodžiu? Pilkoje kasdienybėje ritmo pojūtį tau sukuria rutina!

“Rutina automatiškai panardina tave į transo būseną!

Sutiksi,kad jei aš paprašyčiau tavęs papasakoti visus, ryškiausius, savo gyvenimo įvykius esu tikras, kad jie visi nebūtų susiję su tavo kasdienybe! Tai būtų įvykiai, kurie paliko didelį įspūdį tavo gyvenime! Įdomiausia tai, kad būtent tais gyvenimo atvejais tu iš tikrųjų nebuvai transo būsenoje.  Visais kitais atvejais tu esi nuolatiniame transe ir…

Manau, kad sutiksi, kad kai žmogus yra transe jam labai lengvą įteigti bet ką!
Tokiu principu beje veikia televizijair kitos masinės informavimo priemonės! Marketinge yra auksinė taisyklė, kurios esmė tokia:

“Jei norite, kad jūsų reklamą prisimintų ją reikia pakartoti mažiausiai 7 kartus!

Kai tu „sąmoningai” suvoki, kad dabar matai to ar ano prekinio ženklo reklamą tai greičiausiai jau bus 5 ar 6 kartas. Po to seks tik užtvirtinimas. Taip pat atkreipk dėmesį kokie naudojami tekstai reklamoje… Teiginys “Privalai paragauti!” žmogui, kuris yra transo būsenoje skamba kaip tiesioginis įsakymas… “Kai kitą kartą,  stovėdamas prekybos centro eilėje, prie kasos, pagalvosi, kad visos prekės, kurios yra tavo krepšelyje, tu pasirinkai “savo valia” – pagalvok dar kartą…

Analizuojant tavo pirkinių krepšelį galima daug maž tiksliai pasakyti kas tau įteigė vienos ar kitos prekės reikalingumą tau… Kiek dažnai esi save pagavęs, kad nusipirkai tą ar aną prekę tik todėl, kad matei jos reklamą? Manau, kad pakankamai dažnai…

Lygiai taip pat veikia ir kiti, kasdienės hipnozės elementai, kurie kontroliuoja tave! Kai mažai mergaitei nuo mažens yra kartojama, kad ji privalo sukurti šeimą ir pagimdyti vaikų yra didelė tikimybė, kad mergina aklai vykdys programą!

Ar tai tikrai ko ji nori?

Nebūtinai, bet negalima kaltinti ir to, kuris uždėjo programą – jis toks pats užhipnotizuotas automatas… Šioje vietoje atsiranda vienas įdomus paradoksas:

“Kuo silpnesnis socialinis ryšys šeimoje – tuo didesnė tikimybė, kad automatinė programa bus sulaužyta!

Hipnozėje teigiama, kad žmogus, kurį siekiame užhipnotizuoti, turi jaustis saugus… Tam reikalinga rami aplinka, monotoniškas balsas, pozityvios frazės ir t.t. Stiprus ryšys šeimoje ir sukuria komfortišką bazę, kuri reikalinga hipnozei! Tai, kad tavo vardas Tadas ar Daiva tau įkalė nuo vaikystės nuolat kartodami visi aplinkiniai…

Aš dar galiu pateikti milijoną pavyzdžių iš tavo kasdienio gyvenimo, kurie tik įrodys teiginį, kad kasdienybėje Tu esi nuolatinėje transo būsenoje esanti būtybė!

Čia tau tikriausiai kyla natūralus klausimas:

KAIP IŠSIVADUOTI?

Būdų yra daug, bet prieš kalbant apie juos leisk tau priminti ryškiausią įvykį tavo gyvenime!  Aš tikrai nežinau kas tai buvo… Vienam tai avarija, kitam gaisras, trečiam dar kažkas tokio sukrečiančio kas paliko didelį įspūdį. Esminis dalykas yra tas, kad to įvykio metu tavo samonė buvo įjungta 100% ir tik todėl tu tą įvykį prisimeni su visom smulkmenom. Pasakodamas būtinai sakai: „Pamenu kaip vakar!” O dabar įsivaizduok, kad visas tavo gyvenimas yra šimtaprocentinėje sąmonėje!?! Čia peršasi pirma išvada:

“Tam, kad išsivaduot iš kasdienio transo reikia būti kiek įmanoma sąmoningesniu!

Taip, tikriausiai girdėjai daug guru kalbant apie tai, kad reikia būti sąmoningu ir panašiai, bet tau tai greičiausiai buvo tik gražūs žodžiai… Turiu tave nuliūdinti tie guru buvo teisūs! Viskas ką aš pabandžiau padaryti tai tik įrodyti tau tai!

Kaip jau pameni didžiausias transinės būsenos draugas – rutina! Peržvelk savo kasdienę rutiną ir išsikelk sau tikslą sulaužyti ją! Sakydamas sulaužyti neturiu tikslo, kad mestum darbą, šeimą ir išeitum kur akys mato… Kalbu apie kasdienių ritualų paįvairinimą ir rutinos sulaužymą! Jei paprastai keliesi 7 ryto pabandyk keltis 5 valandą! Tai tikrai tave prablaškys ir padidins tavo sąmoningumą! Kaip pajusi, kad ir tai tampa rutina keisk atsikėlimo laiką vėl! Lygiai tą patį principą taikyk visiems savo kasdienio gyvenimo aspektams! Nustebsi kiek daug naujų dalykų tame atrasi! Ypatingai tai atsilieps tavo santykiams su aplinkiniais…

Į viską žiūrėk tarytum darytum tai pirmą kartą!

Kitas dalykas, kuris trukdo tau išeiti iš trancinės būsenos tai yra nuolatinis triukšmas tavo galvoje… Dar blogiau… Jei įdėmiai paanalizuosi savo padrikas mintis pastebėsi, kad ten daug autohipnozės! Jos prasideda žodžiais „Turiu…“, „Reikia…“, „Privalau…“ ir panašiai.

Nesigilinkim į tai kieno tai įdiegta, bet garantuoju, kad daugelis tų minčių trukdo tau matyti esmę ir tai kas iš tikrųjų yra svarbu Tau! Tu negali atskirti kurios mintys yra tavo, o kurios primestos mamos ar visuomenės…

Tu tiesiog aklai vykdai savo programų rinkinį!

Kas linksmiausia, kad atsakymas ir sprendimas čia yra paprastas:

“Atrasti save ir atsikratyti kasdienio minčių triukšmo tau padės meditacija!

Tikriausiai skaitei apie meditacijos naudą? Gal net ir bandei medituoti? Sėdint tyloje ir atsisakant judėti atėjus, bet kuriai minčiai į galvą anksčiau ar vėliau pasieksi būsena, kurioje mintys nebešokinės ir tu vis mažiau būsi jų vergas… Tada pradėsi suvokti kas esi Tu ir ko Tu nori!

Jei kažkiek domėjaisi Budizmo filosofija tikriausiai girdėjai, kad didžiausia jų siekiamybė yra nušvitimas? Kiekvienas tai supranta savaip, bet daugelis sutinka, kad tai kažkokia palaiminta būsena, kurios verta siekti… Turiu tave nuliūdinti… Nėra ten to ką suprantame kaip palaima…

“Nušvitimas – 100% buvimas Čia ir Dabar kiekvieną akimirką!

Taip, deja, daugiau nieko…  Kiekvienas patyrėme tą būsena bent kartą ar du gyvenime! Prisimink savo ryškiausius įvykius gyvenime, o dabar įsivaizduok, kad visa laiką esi tokioje būsenoje, o dabar pasidaryk loginę išvadą:

“Kai tu nušvitęs (sąmoningas) gyvenimą renkiesi Tu!

Nuo čia prasideda realybės valdymas… Kai tu nesąmoningas (nuolatiniame transe) gyvenimas (kitų programos) renkasi tave…

Ką renkiesi Tu?

P.S. Išjunk tą sušiktą televizorių!

 

[yikes-mailchimp form=”1″ title=”1″ description=”1″ submit=”Prenumeruoti”]

 

daugiau pokalbių į temą

komentarai

Prenumeruoti
Pranešti
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

gauk naujausius podcastus

temos