Mano vartojami notropikai ir kiti maisto papildai

L-Teaninas 

Mėgstu gerti 200mg prieš gilaus darbo sesijas, kartu su puodeliu kavos. L-Teaningas ir kofeinas yra mano mėgstamiausias notropinis paketas, apie kurį parašiau atskirą straipsnį.

Laikau tai „saugiausiu“ paketu, nes L-Teaninas yra žaliojoje arbatoje kylantis molekulė, o kapsulėje sutalpinta dozė yra kur kas didesnė nei puodelyje, tačiau neįrodyta jog toks kiekis turėtų neigiamų efektų žmogui. Daugiau apie L-Teaniną gali paskaityti čia.
Šiuo metu ant lentynos stovi toks buteliukas.

Rausvoji rodiolė

Tai yra adaptogenas, kuris mažina streso poveikį. Mano, subjektyvi, vieno žmogaus patirtis leido pajausti tokį efektą. Pradedant gerti reguliariai, 1x per dieną, po vieną kapsulę  (rekomenduojama tuščiu skrandžiu), po savaitės pajaučiu jog vakarais, po standartiškai intensyvios dienos esu mažiau išsekęs. Vis tiek esu pavargęs (kas yra natūralu), tačiau ne taip stipriai.
Šiuo metu perku Rhodiola Rosea Ekstraktą

Paprasčiausiai ir greičiausiai nusipirkti ir pradėti eksperimentuoti gali iš noopapildai.lt parduotuvės. Plius, prieš apmokant gali įvesti kodą raumeningasprotas gausi nuolaidą ir perduosi man linkėjimus!